This is a Standard post

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konsultacjach społecznych „Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020”. Zebrane opinie i wnioski będą niezwykle istotne przy budowaniu Strategii, która swoimi działaniami obejmie miasto Włocławek oraz gminy je otaczające. Twój głos się liczy!

Konsultacje przebiegać będą dwutorowo:

1. Od 14 sierpnia do 5 września br. będzie można zgłaszać swoje wnioski do uwzględnienia w procesie budowy Strategii za pomocą dedykowanego formularza. Jest on dostępny:

 • w wersji elektronicznej pod adresem: www.wof.wloclawek.eu; wloclawek.ankietka.pl;
 • w wersji drukowanej w urzędach wszystkich gmin OF Włocławek (Gminie Bobrowniki,Fabianki, Choceń, Brześć Kujawski, Włocławek, Lubanie, Kowal, Gminie Miasto Włocławek, Kowal oraz Mieście i Gminie Dobrzyń nad Wisłą)
  Wypełniony drukowany formularz prosimy umieścić w przeznaczonych do tego urnach
  w urzędach gmin lub o wysłanie pocztą elektroniczną na adres wloclawek@ageron.pl
  lub pocztą tradycyjną na adresAgeron Polska, ul. Starościńska 1b lok. 18, Warszawa 02-516.

2. W pierwszym tygodniu września zorganizowane zostaną otwarte spotkaniakonsultacyjnez mieszkańcami. Ich celem będzie prezentacja i dyskusja dotycząca rozwiązań proponowanych w ramach projektu dokumentu „Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału.
Spotkania odbędą się w:

 • Brześciu Kujawskim; 2 września br., godz. 14.00, Brzeskie Centrum Kultury, Narutowicza 15;
 • Dobrzyniu nad Wisłą; 3 września br., godz. 13.00, Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą, sala konferencyjna, Szkolna 1;
 •  Włocławku; 4 września br., godz. 17.00, sala nr 4, Urząd Miasta Włocławek -budynek B , Zielony Rynek 11/13.

 

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 531 993 100, od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00-16.00.

Informacja o projekcie dostepne również TUTAJ.